cheerily بازی با جان پیست اسکی له آرک آلپ

cheerily: بازی با جان پیست اسکی له آرک آلپ باشگاه شبانه

گت بلاگز اخبار بین الملل افشای سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اسرائیل / رادیو اسرائیل

یک مسؤول رژیم صهیونیستی از سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اراضی اشغالی و دیدارش با مسئولان اسرائیلی خبر داد. یک روزنامه‌نگار اسرائیلی نیز این خبر را تایید کرد.&n

افشای سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اسرائیل / رادیو اسرائیل

رادیو اسرائیل: افشای سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اسرائیل

عبارات مهم : اسرائیل

یک مسؤول رژیم صهیونیستی از سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اراضی اشغالی و دیدارش با مسئولان اسرائیلی خبر داد. یک روزنامه نگار اسرائیلی نیز این خبر را تایید کرد.

به گزارش ایسنا، رادیوی رسمی رژیم صهیونیستی در هفتم سپتامبر اعلام کرد که یکی از شاهزادگان عربستان به صورت محرمانه به اراضی اشغالی سفری داشته و راجع به پیشبرد تلاش ها جهت برقراری صلح منطقه ای با مسؤولان برجسته اسرائیل گفت وگو کرده است.

افشای سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اسرائیل / رادیو اسرائیل

در این راستا یک مسؤول اسرائیلی که نخواست نامش فاش شود در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه تاکید کرد که این مسؤول عربستانی محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان بوده است.

همچنین آریل کهانا، یک روزنامه نگار اسرائیلی که در هفته نامه “ماکور ریشون” وابسته به تندروها فعالیت دارد، در سپتامبر منشتر شدن توئیتی اعلام کرد که محمد بن سلمان به همراه هیئتی رسمی به اراضی اشغالی سفر و با مسؤولان اسرائیلی دیدار کرد.

یک مسؤول رژیم صهیونیستی از سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اراضی اشغالی و دیدارش با مسئولان اسرائیلی خبر داد. یک روزنامه‌نگار اسرائیلی نیز این خبر را تایید کرد.&n

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا نیز هنگام ورودش به اراضی اشغالی بعد از سفرش به ریاض از درک مثبت عربستانی ها در مورد اسرائیل خبر داد.

ایوب قرا، وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی که یک عرب دروزی و از نمایندگان حزب لیکود عضو کنست (پارلمان اسرائیل) هست، در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه مدعی شد، تعداد زیادی از کشورهای عربی به نحوی با اسرائیل ارتباط دارند، از جمله مصر و اردن که توافقنامه های صلحی با اسرائیل دارند و عربستان و بعضی کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و شمال آفریقا و بخشی از عراق که نقطه یکسان همه آنها نگرانی از کشور عزیزمان ایران هست. این کشورها در حوزه های تکنولوژی، صنعت شیرین سازی آب دریا و کشاورزی با اسرائیل ارتباطاتی دارند.

قرا افزود: ولی ائتلاف میان عربستان و اسرائیل به علت فرهنگ حساس منطقه خاورمیانه علنی نمی شود. مردم این کشورها از دیرباز با اسرائیل مخالف بوده اند و به همین علت راجع به این ارتباطات سخنی گفته نمی شود و اگر ارتباطی میان دو طرف وجود داشته باشد، به صورت علنی تایید نمی شود.

افشای سفر محرمانه ولیعهد عربستان به اسرائیل / رادیو اسرائیل

تحلیل گران و مسؤولان اسرائیلی از زیاد کردن روابط میان اسرائیل و کشورهای عربی سخن می گویند و آینده نگری می کنند بر اساس اینکه دشمن یکسان آنها کشور عزیزمان ایران هست، این روابط به خاص با کشورهای عرب حوزه خلیج فارس علنی شود.

واژه های کلیدی: اسرائیل | محرمانه | اسرائیل | عربستان | عربستانی | کشورهای عربی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog