cheerily بازی با جان پیست اسکی له آرک آلپ

cheerily: بازی با جان پیست اسکی له آرک آلپ باشگاه شبانه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی خواهان برجام از طریق توافقی ثانویه هستیم / وزیر خارجه آمریکا

وزیر امور خارجه آمریکا گفت: ما خواهان حفظ توافق هسته‌ای به شکل کنونی و در عین حال برطرف نواقص و نقاط ضعف آن هستیم.

خواهان برجام از طریق توافقی ثانویه هستیم / وزیر خارجه آمریکا

وزیر خارجه آمریکا: خواهان برجام از طریق توافقی ثانویه هستیم

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه آمریکا گفت: ما خواهان حفظ توافق هسته ای به شکل کنونی و در عین حال برطرف نواقص و نقاط ضعف آن هستیم.

به گزارش ایسنا، رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا در گفت وگو با شبکه سی ان ان در پاسخ به سوالی راجع به صحبت اخیر دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا که در آن گفته بود توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران را تایید نخواهد کرد، گفت: آنچه مدیر جمهور می خواهد پیگیری جامع به تمام تهدیدات کشور عزیزمان ایران است ولی دولت قبلی در این توافق تنها روی مساله هسته ای متمرکز بود. توافق هسته ای ایرادات و نقاط ضعف زیادی دارد.

خواهان برجام از طریق توافقی ثانویه هستیم / وزیر خارجه آمریکا

تیلرسون ادامه داد: اکنون ما می خواهیم هم به این ایرادات بپردازیم و هم یک استراتژی گسترده تر جهت مواجهه با تهدیدات کشور عزیزمان ایران علیه منطقه داشته باشیم.

وی همچنین گفت: مردم باید بدانند که مدیر جمهور می خواهد با همکاری با متحدان مان این نقاط ضعف را برطرف کند که ممکن است در توافقی ثانویه گنجانده شود و به علاوه به طیف گسترده ای از تهدیدات کشور عزیزمان ایران از جمله موشک های بالستیک حمایت از تروریسم و گروه هایی مانند حزب الله و حماس، حمایت از شورشیان در یمن و سوریه پیگیری کند. هر جا در منطقه نگاه بیندازید می بینید که کشور عزیزمان ایران در حال بی ثبات کردن آن است.

وزیر امور خارجه آمریکا گفت: ما خواهان حفظ توافق هسته‌ای به شکل کنونی و در عین حال برطرف نواقص و نقاط ضعف آن هستیم.

وزیر امور خارجه آمریکا در بخش دیگری از این گفت وگو اظهار کرد: با نظر وزیر دفاع موافق است که ماندن در توافق هسته ای به نفع امنیت ملی ماست. فکر می کنم نظر مدیر جمهور هم همین باشد. از این رو مدیر جمهور تصمیم گرفت تا با ماندن در توافق هسته ای با دیگر طرف ها و امضاء کنندگان و متحدان اروپایی مان در توافق همکاری کند و به نقاط ضعف توافق پیگیری کند. این کار ممکن است از طریق یک توافق ثانویه انجام شود.

تیلرسون یادآور شد، ما می خواهیم این توافق را همان گونه که است حفظ کنیم. آن را به طور کامل اجرا کنیم و از پایبندی کشور عزیزمان ایران به این توافق اطمینان یابیم و سپس روند پیگیری به ایرادات توافق را شروع کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | تهدیدات | رکس تیلرسون | وزیر امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog