cheerily بازی با جان پیست اسکی له آرک آلپ

cheerily: بازی با جان پیست اسکی له آرک آلپ باشگاه شبانه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی مدیر جمهور فرانسه در تماس با روحانی، راجع به زیاد کردن کشته ها در تظاهرات ابراز نگرانی کرد / کاخ الیزه

سایت ریاست جمهوری در ایران: ماکرون گفت که قدردان حضور سپاه قدس در نابودی داعش هستیم. 

مدیر جمهور فرانسه در تماس با روحانی، راجع به زیاد کردن کشته ها در تظاهرات ابراز نگرانی کرد / کاخ الیزه

کاخ الیزه: مدیر جمهور فرانسه در تماس با روحانی، راجع به زیاد کردن کشته ها در تظاهرات ابراز نگرانی کرد

عبارات مهم : ایران

سایت ریاست جمهوری در ایران: ماکرون گفت که قدردان حضور سپاه قدس در نابودی داعش هستیم.

مدیر جمهوری فرانسه نگرانی خود را راجع به حوادث کشور عزیزمان ایران به روحانی اعلام کرد و خواستار خویشتنداری شد.

مدیر جمهور فرانسه در تماس با روحانی، راجع به زیاد کردن کشته ها در تظاهرات ابراز نگرانی کرد / کاخ الیزه

به گزارش عصرایران به نقل از سایت فرانس 24، کاخ الیزه اعلام کرد: ایمانوئل ماکرون مدیر جمهوری فرانسه روز سه شنبه در تماس تلفنی با همتای ایرانی خود حسن روحانی نگرانی اش را در برابر زیاد کردن کشته ها در تظاهرات های اخیر در کشور عزیزمان ایران ابراز کرد.

او همچنین خواستار خویشتنداری و آرامش در حوادث اخیر کشور عزیزمان ایران شد.

سایت ریاست جمهوری در ایران: ماکرون گفت که قدردان حضور سپاه قدس در نابودی داعش هستیم. 

رئیس جمهور فرانسه در این مکالمه تلفنی همچنین بر لزوم احترام به آزادی های اساسی به خاص آزادی اظهارنظر و تظاهرات تاکید کرد.

در اطلاعیه کاخ الیزه آمده است: روحانی هم در برابر از ماکرون خواست در برابر گروه های تروریستی ایرانی در فرانسه اقدام کند. روحانی این گروه ها را به جنبش ناآرامی ها و اغتشاش در کشور عزیزمان ایران متهم کرد.

کاخ الیزه همچنین توضیح داد که سران دو کشور فرانسه و کشور عزیزمان ایران بر تعویق سفر وزیر خارجه فرانسه به پایتخت کشور عزیزمان ایران توافق کردند. این سفر قرار بود در آخر هفته جاری انجام شود.

مدیر جمهور فرانسه در تماس با روحانی، راجع به زیاد کردن کشته ها در تظاهرات ابراز نگرانی کرد / کاخ الیزه

سایت ریاست جمهوری در ایران: ماکرون گفت که قدردان حضور سپاه قدس در نابودی داعش هستیم

سایت ریاست جمهوری در کشور عزیزمان ایران هم اعلام کرد: حسن روحانی شامگاه سه شنبه در گفتگوی تلفنی «امانوئل مکرون» رییس جمهور فرانسه با وی، ضمن تبریک سال نو میلادی به دولت و ملت فرانسه، اظهار امیدواری کرد تا در سال تازه شاهد تعمیق و تحکیم روابط و همکاری های دوستانه و همه جانبه کشور عزیزمان ایران و فرانسه باشیم.

سایت ریاست جمهوری در ایران: ماکرون گفت که قدردان حضور سپاه قدس در نابودی داعش هستیم. 

رییس جمهور با بیان اینکه سیاست اصولی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بر پایه توسعه صلح و آرامش و تقویت ثبات پایدار در منطقه هست، اظهار داشت: حضور ما درعراق و سوریه به دعوت رسمی دولت های این کشورها و جهت مبارزه با تروریسم بوده و امروز جهت همگان روشن است که تلاش ها و کمک های کشور عزیزمان ایران منجر به نابودی تروریسم تکفیری داعش در منطقه شده است است.

روحانی با اشاره به اینکه معتقدیم آینده هر کشوری تنها با اراده و خواست مردم تعیین می شود، افزود: همه باید جهت برگزاری انتخاباتی آزاد در عراق تلاش کنیم.

مدیر جمهور فرانسه در تماس با روحانی، راجع به زیاد کردن کشته ها در تظاهرات ابراز نگرانی کرد / کاخ الیزه

رییس جمهور با اشاره به لزوم تلاش جهت آخر دادن به محاصره مردم در سوریه و یمن و رساندن کمک های انسان دوستانه به مردم و مجروحین در این مناطق، بر ضرورت ادامه تلاش ها و روند مذاکرات جهت برقراری گفتمان سازنده و آشتی ملی در سوریه تاکید کرد.

دکتر روحانی برقراری آرامش در لبنان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بیان سخنان وسوسه برانگیز علیه لبنان از سوی مقامات رژیم صهیونیستی و نقض حاکمیت سرزمینی و قلمرو هوایی این کشور از سوی آنها هرگز پذیرفتنی نیست.

رییس جمهور مواضع اخیر ترامپ نسبت به بیت المقدس را در شرایط منطقه مخرب دانست و بر ضرورت اعلام موضع صریح اروپا در جهت توسعه و تقویت ثبات و آرامش در منطقه و عدم همراهی با آمریکا در این زمینه تاکید کرد.

دکتر روحانی با بیان اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در برجام به تعهدات خود در چارچوب مقررات و همکاری با آژانس پایبند هست، افزود: برجام توافقی بین المللی و به نفع همه بوده و همه باید جهت پابرجا ماندن این توافق تلاش کنیم.

رییس جمهور ادامه داد: تا زمانی که احساس کنیم از منافع برجام برخورداریم به آن پایبند خواهیم بود.

روحانی با اشاره به اینکه برنامه های موشکی و دفاعی کشور عزیزمان ایران هرگز ناقض قطعنامه های بین المللی نیست، تاکید کرد: سلاح ما جهت دفاع از کشورمان است و هرگز نسبت به دستیابی به آنچه باید جهت دفاع از کشورمان داشته باشیم، تردید نخواهیم کرد.

رییس جمهور با بیان اینکه امروز در کشور عزیزمان ایران دموکراسی دقیقی حاکم است و نمونه بارز آن در انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور ملت پای صندوق ها، در پیشگاه جهانیان به نمایش درآمد، افزود: ترویج خشونت به هیچ عنوان ارتباطی با آزادی های مشروع، نقد و بیان مطالبات ندارد و هیچ کشوری در خصوص امنیت مردم خود مسامحه نمی کند.

روحانی با انتقاد از اینکه یک گروهک تروریستی در پاریس پایگاه داشته و علیه ملت کشور عزیزمان ایران فعالیت کرده و مردم را جنبش و ترغیب به خشونت در کشور عزیزمان ایران می کند، گفت: از دولت فرانسه انتظار داریم تا در جهت مبارزه با تروریسم و خشونت به وظیفه قانونی خود در قبال این گروهک تروریستی عمل کند.

امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه نیز در این تماس تلفنی با اشاره به اینکه فرانسه نسبت به اجرای برجام کاملا پایبند بوده و آن را به نفع صلح و ثبات بین المللی می داند، بر ضرورت ادامه گفتگو ها و مشورت ها جهت ایجاد ثبات و آرامش در منطقه و آخر دادن به نا آرامی ها در یمن، سوریه و عراق تاکید کرد.

رییس جمهور فرانسه با بیان اینکه هرگز منطقی که کشور عزیزمان ایران را محور شرارت در منطقه قلمداد می کند را قبول نداریم و آن را باعث زیاد کردن تنش های منطقه ای می دانیم، افزود: باید با توسعه همکاری ها و مشورت ها در جهت توسعه و تقویت آرامش و صلح و ثبات منطقه تلاش بیشتری کنیم.

مکرون با اشاره به اینکه به هیچ عنوان نقشی که سپاه قدس در نابودی داعش داشته را انکار نمیکنیم و قدردان این حضور هستیم، بر ادامه گفتگو ها و مشورت ها جهت تدوین نقشه راه در مسیر توسعه ثبات منطقه و کمک به حل بحران انسانی در یمن تاکید کرد.

رییس جمهور فرانسه خاطرنشان کرد: ما هرگز از گروه های تروریستی حمایت نکرده و اجازه اقدام علیه دیگر کشورها را ازفرانسه نخواهیم داد.

واژه های کلیدی: ایران | فرانسه | ایرانی | فرانسه | حسن روحانی | رئیس جمهور | رییس جمهور | دکتر روحانی | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog