cheerily بازی با جان پیست اسکی له آرک آلپ

cheerily: بازی با جان پیست اسکی له آرک آلپ باشگاه شبانه

گت بلاگز ورزشی در همه ست ها وقت پیروزی داشتیم / کولاکوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: در همه ست های مسابقه با ایتالیا وقت پیروزی داشتیم ولی از وقت ها خوب استفاده نکردیم.

در همه ست ها وقت پیروزی داشتیم / کولاکوویچ

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ بعد از ناکامی شاگردانش در نخستین مسابقه کشور عزیزمان ایران در لیگ جهانی، افزود: بازی اول کشور عزیزمان ایران در لیگ جهانی امسال برابر ایتالیا نایب قهرمان المپیک بود آن هم در زمین خودشان. در همه ست ها وقت پیروزی داشتیم ولی در همه آنها این وقت ها از دست رفت.
وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال ایتالیا در سرویس بهتر از کشور عزیزمان ایران بود، گفت: این تیم امتیازات زیادی از سرویس های پرشی به دست آوردند و در این زمینه خیلی خوب عمل کردند.
سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران ادامه داد: برابر ایتالیا به پیروزی نرسیدیم ولی بازیکنانم در هیچ یک از لحظات بازی تسلیم نشدند و تا آخر جنگیدند. من از بعضی از لحظات این بازی راضیم و بخشی هم نه. جهت نخستین بازی لیگ جهانی، این نتیجه رضایت بخش نیست ولی از بازی بازیکنانم در بخشی از لحظات بازی راضیم.

کولاکوویچ راجع به مسابقه دوم کشور عزیزمان ایران در هفته نخست لیگ جهانی و دیدار با برزیل گفت: امیدوارم بازیکنان کشور عزیزمان ایران روحیه جنگندگی خود را حفظ کنند و در عین حال بعضی از مهارت های والیبالی خود را تقویت کنیم. فردا روزی جدید، فرصتی تازه و بازی جدیدی هست.

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در نخستین مسابقه لیگ جهانی والیبال سال 2017 مغلوب ایتالیا میزبان گروه اول این مسابقه ها شد.
انتهای خبر/

عبارات مهم : ایران

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | پیروزی | والیبال | ایتالیا | لیگ جهانی | تیم ملی والیبال | لیگ جهانی والیبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog